Malmö open Innebandy 2018- Resultat och spelschema.
DIV 1 2 GRUPP A


GRUPP: 1

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  9.30 PLAN A LÖRDAGLAVUCFIFH SVART0-0EJ KLAR
2  9.30 PLAN B LÖRDAGKUMLA IBKTELLUS IF BLÅ0-0EJ KLAR
3  9.30 PLAN C LÖRDAGIFA KARLSHAMN 2 RÖTTKLINTENS HIF0-0EJ KLAR
4  11.00 PLAN D LÖRDAGFIFH SVARTTELLUS IF BLÅ0-0EJ KLAR
5  11.00 PLAN E LÖRDAGKLINTENS HIFLAVUC0-0EJ KLAR
6  11.00 PLAN F LÖRDAGIFA KARLSHAMN 2 RÖTTKUMLA IBK0-0EJ KLAR
7  12.30 PLAN A LÖRDAGKLINTENS HIFFIFH SVART0-0EJ KLAR
8  12.30 PLAN B LÖRDAGTELLUS IF BLÅIFA KARLSHAMN 2 RÖTT0-0EJ KLAR
9  12.30 PLAN C LÖRDAGLAVUCKUMLA IBK0-0EJ KLAR
10  14.00 PLAN D LÖRDAGFIFH SVARTIFA KARLSHAMN 2 RÖTT0-0EJ KLAR
11  14.00 PLAN E LÖRDAGKUMLA IBKKLINTENS HIF0-0EJ KLAR
12  14.00 PLAN F LÖRDAGLAVUCTELLUS IF BLÅ0-0EJ KLAR
13  15.30 PLAN A LÖRDAGKUMLA IBKFIFH SVART0-0EJ KLAR
14  15.30 PLAN B LÖRDAGIFA KARLSHAMN 2 RÖTTLAVUC0-0EJ KLAR
15  15.30 PLAN C LÖRDAGKLINTENS HIFTELLUS IF BLÅ0-0EJ KLAR

TABELL GRUPP: 1

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
FIFH SVART00000-000
IFA KARLSHAMN 2 RÖTT00000-000
KLINTENS HIF00000-000
KUMLA IBK00000-000
LAVUC00000-000
TELLUS IF BLÅ00000-000

SLUTSPEL

Datum & Plan Hemmalag Bortalag Mål-Mål
SP1 9.30 SÖNDAG SEMI 1 DIV 1 PLAN A 1:AN I GRUPP 1 - 2:AN I GRUPP 2
SP2 9.30 SÖNDAG SEMI 2 DIV 1 PLAN B 1:AN I GRUPP 2 - 2:AN I GRUPP 1
SP3 9.30 SÖNDAG SEMI 1 DIV 2 PLAN C 3:AN I GRUPP 1 - 4:AN I GRUPP 2
SP4 9.30 SÖNDAG SEMI 2 DIV 2 PLAN D 3:AN I GRUPP 2 - 4:AN I GRUPP 1
PM1 10.15 SÖNDAG PLAN A PLACERING DIV 2. 5:AN I GRUPP 1 - 6:AN I GRUPP 2
PM2 10.15 SÖNDAG PLAN B PLACERING DIV 2. 5:AN I GRUPP 2 - 6:AN I GRUPP 1
11.00 SÖNDAG PLAN A BRONSMATCH DIV 1 FÖRLORARE I SP1 - SP2
11.00 SÖNDAG PLAN B BRONSMATCH DIV 2 FÖRLORARE I SP3 - SP4
PM5 11.00 SÖNDAG PLAN D PLACERING 5-6 DIV 2.VINNARE PM1 - PM2
PM6 11.00 SÖNDAG PLAN E PLACERING 7-8 DIV 2.FÖRLORARE PM1 - PM2
12.30 SÖNDAG PLAN A FINAL DIV 2 VINNARE SP3 - SP4
13.15 SÖNDAG PLAN A FINAL DIV 1 VINNARE SP1 - SP2
14.00 PRISUTDELNING



DIV 1 2 GRUPP B


GRUPP: 2

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  9.30 PLAN D LÖRDAGKICK OFFSKÖVDE HIF0-0EJ KLAR
2  9.30 PLAN E LÖRDAGIFA KARLSHAMN 1 SVARTTELLUS IF GUL0-0EJ KLAR
3  9.30 PLAN F LÖRDAGKUNGSÄNGENS IF KIF 1FALKENBERGS IBK0-0EJ KLAR
4  11.00 PLAN A LÖRDAGSKÖVDE HIFTELLUS IF GUL0-0EJ KLAR
5  11.00 PLAN B LÖRDAGFALKENBERGS IBKKICK OFF0-0EJ KLAR
6  11.00 PLAN C LÖRDAGKUNGSÄNGENS IF KIF 1IFA KARLSHAMN 1 SVART0-0EJ KLAR
7  12.30 PLAN D LÖRDAGFALKENBERGS IBKSKÖVDE HIF0-0EJ KLAR
8  12.30 PLAN E LÖRDAGTELLUS IF GULKUNGSÄNGENS IF KIF 10-0EJ KLAR
9  12.30 PLAN F LÖRDAGKICK OFFIFA KARLSHAMN 1 SVART0-0EJ KLAR
10  14.00 PLAN A LÖRDAGSKÖVDE HIFKUNGSÄNGENS IF KIF 10-0EJ KLAR
11  14.00 PLAN B LÖRDAGIFA KARLSHAMN 1 SVARTFALKENBERGS IBK0-0EJ KLAR
12  14.00 PLAN C LÖRDAGKICK OFFTELLUS IF GUL0-0EJ KLAR
13  15.30 PLAN D LÖRDAGIFA KARLSHAMN 1 SVARTSKÖVDE HIF0-0EJ KLAR
14  15.30 PLAN E LÖRDAGKUNGSÄNGENS IF KIF 1KICK OFF0-0EJ KLAR
15  15.30 PLAN F LÖRDAGFALKENBERGS IBKTELLUS IF GUL0-0EJ KLAR

TABELL GRUPP: 2

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
FALKENBERGS IBK00000-000
IFA KARLSHAMN 1 SVART00000-000
KICK OFF00000-000
KUNGSÄNGENS IF KIF 100000-000
SKÖVDE HIF00000-000
TELLUS IF GUL00000-000

SLUTSPEL

Datum & Plan Hemmalag Bortalag Mål-Mål
SP1 9.30 SÖNDAG SEMI 1 DIV 1 PLAN A 1:AN I GRUPP 1 - 2:AN I GRUPP 2
SP2 9.30 SÖNDAG SEMI 2 DIV 1 PLAN B 1:AN I GRUPP 2 - 2:AN I GRUPP 1
SP3 9.30 SÖNDAG SEMI 1 DIV 2 PLAN C 3:AN I GRUPP 1 - 4:AN I GRUPP 2
SP4 9.30 SÖNDAG SEMI 2 DIV 2 PLAN D 3:AN I GRUPP 2 - 4:AN I GRUPP 1
PM1 10.15 SÖNDAG PLAN A PLACERING DIV 2. 5:AN I GRUPP 1 - 6:AN I GRUPP 2
PM2 10.15 SÖNDAG PLAN B PLACERING DIV 2. 5:AN I GRUPP 2 - 6:AN I GRUPP 1
11.00 SÖNDAG PLAN A BRONSMATCH DIV 1 FÖRLORARE I SP1 - SP2
11.00 SÖNDAG PLAN B BRONSMATCH DIV 2 FÖRLORARE I SP3 - SP4
PM5 11.00 SÖNDAG PLAN D PLACERING 5-6 DIV 2.VINNARE PM1 - PM2
PM6 11.00 SÖNDAG PLAN E PLACERING 7-8 DIV 2.FÖRLORARE PM1 - PM2
12.30 SÖNDAG PLAN A FINAL DIV 2 VINNARE SP3 - SP4
13.15 SÖNDAG PLAN A FINAL DIV 1 VINNARE SP1 - SP2
14.00 PRISUTDELNING



DIV 3 GRUPP C


GRUPP: 3

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  10.15 PLAN A LÖRDAGKUNGSÄNGENS IF KIF 2KLINTENS HIF0-0EJ KLAR
2  10.15 PLAN B LÖRDAGFIFH VITFALKENBERGS IBK0-0EJ KLAR
3  10.15 PLAN C LÖRDAGFIFH GRÅPALMSTADENS IK0-0EJ KLAR
4  11.45 PLAN D LÖRDAGKLINTENS HIFFALKENBERGS IBK0-0EJ KLAR
5  11.45 PLAN E LÖRDAGPALMSTADENS IKKUNGSÄNGENS IF KIF 20-0EJ KLAR
6  11.45 PLAN F LÖRDAGFIFH GRÅFIFH VIT0-0EJ KLAR
7  13.15 PLAN A LÖRDAGPALMSTADENS IKKLINTENS HIF0-0EJ KLAR
8  13.15 PLAN B LÖRDAGFALKENBERGS IBKFIFH GRÅ0-0EJ KLAR
9  13.15 PLAN C LÖRDAGKUNGSÄNGENS IF KIF 2FIFH VIT0-0EJ KLAR
10  14.45 PLAN D LÖRDAGKLINTENS HIFFIFH GRÅ0-0EJ KLAR
11  14.45 PLAN E LÖRDAGFIFH VITPALMSTADENS IK0-0EJ KLAR
12  14.45 PLAN F LÖRDAGKUNGSÄNGENS IF KIF 2FALKENBERGS IBK0-0EJ KLAR
13  16.15 PLAN A LÖRDAGFIFH VITKLINTENS HIF0-0EJ KLAR
14  16.15 PLAN B LÖRDAGFIFH GRÅKUNGSÄNGENS IF KIF 20-0EJ KLAR
15  16.15 PLAN C LÖRDAGPALMSTADENS IKFALKENBERGS IBK0-0EJ KLAR

TABELL GRUPP: 3

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
FALKENBERGS IBK00000-000
FIFH GRÅ00000-000
FIFH VIT00000-000
KLINTENS HIF00000-000
KUNGSÄNGENS IF KIF 200000-000
PALMSTADENS IK00000-000

SLUTSPEL

Datum & Plan Hemmalag Bortalag Mål-Mål
SP5 9.30 SÖNDAG SEMI 1 DIV 3 PLAN E 1:AN I GRUPP 3 - 2:AN I GRUPP 4
SP6 9.30 SÖNDAG SEMI 2 DIV 3 PLAN D 1:AN I GRUPP 4 - 2:AN I GRUPP 3
PM3 10.15 SÖNDAG PLAN C PLACERING DIV 3. 3:AN I GRUPP 3 - 4:AN I GRUPP 4
PM4 10.15 SÖNDAG PLAN D PLACERING DIV 3. 4:AN I GRUPP 3 - 3:AN I GRUPP 4
11.00 SÖNDAG PLAN C BRONSMATCH DIV 3 FÖRLORARE I SP5 - SP6
PM7 11.00 SÖNDAG PLAN F PLACERING 5-6 DIV 3 VINNARE PM3 - PM4
PM8 11.45 SÖNDAG PLAN A PLACERING 7-8 DIV 3.FÖRLORARE PM3 - PM4
PM9 11.45 SÖNDAG PLAN B PLACERING 9-10 DIV 3 5:AN I GRUPP 3 - 5:AN I GRUPP 4
PM10 11.45 SÖNDAG PLAN C PLACERING 11-12 DIV 3 6:AN I GRUPP 3 - 6:AN I GRUPP 4
12.30 SÖNDAG PLAN C FINAL DIV 3 VINNARE SP5 - SP6
14.00 PRISUTDELNING



DIV 3 GRUPP D


GRUPP: 4

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  10.15 PLAN D LÖRDAGVARBERGS PARASPORTIFAH STOCKHOLM0-0EJ KLAR
2  10.15 PLAN E LÖRDAGTELLUS IF RÖDFIFH RÖD0-0EJ KLAR
3  10.15 PLAN F LÖRDAGKICK OFFMIX HÖÖR0-0EJ KLAR
4  11.45 PLAN A LÖRDAGIFAH STOCKHOLMFIFH RÖD0-0EJ KLAR
5  11.45 PLAN B LÖRDAGMIX HÖÖRVARBERGS PARASPORT0-0EJ KLAR
6  11.45 PLAN C LÖRDAGKICK OFFTELLUS IF RÖD0-0EJ KLAR
7  13.15 PLAN D LÖRDAGMIX HÖÖRIFAH STOCKHOLM0-0EJ KLAR
8  13.15 PLAN E LÖRDAGFIFH RÖDKICK OFF0-0EJ KLAR
9  13.15 PLAN F LÖRDAGVARBERGS PARASPORTTELLUS IF RÖD0-0EJ KLAR
10  14.45 PLAN A LÖRDAGIFAH STOCKHOLMKICK OFF0-0EJ KLAR
11  14.45 PLAN B LÖRDAGTELLUS IF RÖDMIX HÖÖR0-0EJ KLAR
12  14.45 PLAN C LÖRDAGVARBERGS PARASPORTFIFH RÖD0-0EJ KLAR
13  16.15 PLAN D LÖRDAGTELLUS IF RÖDIFAH STOCKHOLM0-0EJ KLAR
14  16.15 PLAN E LÖRDAGKICK OFFVARBERGS PARASPORT0-0EJ KLAR
15  16.15 PLAN F LÖRDAGMIX HÖÖRFIFH RÖD0-0EJ KLAR

TABELL GRUPP: 4

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
FIFH RÖD00000-000
IFAH STOCKHOLM00000-000
KICK OFF00000-000
MIX HÖÖR00000-000
TELLUS IF RÖD00000-000
VARBERGS PARASPORT00000-000

SLUTSPEL

Datum & Plan Hemmalag Bortalag Mål-Mål
SP5 9.30 SÖNDAG SEMI 1 DIV 3 PLAN E 1:AN I GRUPP 3 - 2:AN I GRUPP 4
SP6 9.30 SÖNDAG SEMI 2 DIV 3 PLAN D 1:AN I GRUPP 4 - 2:AN I GRUPP 3
PM3 10.15 SÖNDAG PLAN C PLACERING DIV 3. 3:AN I GRUPP 3 - 4:AN I GRUPP 4
PM4 10.15 SÖNDAG PLAN D PLACERING DIV 3. 4:AN I GRUPP 3 - 3:AN I GRUPP 4
11.00 SÖNDAG PLAN C BRONSMATCH DIV 3 FÖRLORARE I SP5 - SP6
PM7 11.00 SÖNDAG PLAN F PLACERING 5-6 DIV 3 VINNARE PM3 - PM4
PM8 11.45 SÖNDAG PLAN A PLACERING 7-8 DIV 3.FÖRLORARE PM3 - PM4
PM9 11.45 SÖNDAG PLAN B PLACERING 9-10 DIV 3 5:AN I GRUPP 3 - 5:AN I GRUPP 4
PM10 11.45 SÖNDAG PLAN C PLACERING 11-12 DIV 3 6:AN I GRUPP 3 - 6:AN I GRUPP 4
12.30 SÖNDAG PLAN C FINAL DIV 3 VINNARE SP5 - SP6
14.00 PRISUTDELNING



Annons



S=Spelade matcher, V= Vinster, O= Oavgjorda, F= Förluster, GM= Gjorda Mål, IM= Insläppta Mål, P= Poäng
TAGGAR: MALMÖ OPEN INNEBANDY 2018

Reservation för typografiska fel (c) 2012-2018 CupSupport.se
Gratis Resultatsystem för Cuper: www.cupsupport.se














Version 2.0