Malmö open Innebandy 2018- Resultat och spelschema.
DIV 1 2 GRUPP A


GRUPP: 1

MNr Tid/ Plan HemmaLag BortaLagResultatStatus
MNr HemmaLag BortaLag
Tid/bana: 10.15 Plan A LÖRDAG Avslutad
110.15 Plan A LÖRDAGLAVUC

FIFH Svart2- 4AVSLUTAD
1LAVUCFIFH Svart

2

-

4

Tid/bana: 10.15 Plan B LÖRDAG Avslutad
210.15 Plan B LÖRDAGKUMLA IBK

TELLUS IF BLÅ4- 14AVSLUTAD
2KUMLA IBKTELLUS IF BLÅ

4

-

14

Tid/bana: 10.15 Plan C LÖRDAG Avslutad
310.15 Plan C LÖRDAGIFA KARLSHAMN 2 RÖTT

Klintens HIF8- 5AVSLUTAD
3IFA KARLSHAMN 2 RÖTTKlintens HIF

8

-

5

Tid/bana: 11.45 PLAN D LÖRDAG Avslutad
411.45 PLAN D LÖRDAGFIFH Svart

TELLUS IF BLÅ2- 4AVSLUTAD
4FIFH SvartTELLUS IF BLÅ

2

-

4

Tid/bana: 11.45 PLAN E LÖRDAG Avslutad
511.45 PLAN E LÖRDAGKlintens HIF

LAVUC5- 1AVSLUTAD
5Klintens HIFLAVUC

5

-

1

Tid/bana: 11.45 PLAN F LÖRDAG Avslutad
611.45 PLAN F LÖRDAGIFA KARLSHAMN 2 RÖTT

KUMLA IBK10- 5AVSLUTAD
6IFA KARLSHAMN 2 RÖTTKUMLA IBK

10

-

5

Tid/bana: 13.30 PLAN A LÖRDAG Avslutad
713.30 PLAN A LÖRDAGKlintens HIF

FIFH Svart4- 4AVSLUTAD
7Klintens HIFFIFH Svart

4

-

4

Tid/bana: 13.30 PLAN B LÖRDAG Avslutad
813.30 PLAN B LÖRDAGTELLUS IF BLÅ

IFA KARLSHAMN 2 RÖTT9- 1AVSLUTAD
8TELLUS IF BLÅIFA KARLSHAMN 2 RÖTT

9

-

1

Tid/bana: 13.30 PLAN C LÖRDAG Avslutad
913.30 PLAN C LÖRDAGLAVUC

KUMLA IBK7- 3AVSLUTAD
9LAVUCKUMLA IBK

7

-

3

Tid/bana: 15.00 PLAN D LÖRDAG Avslutad
1015.00 PLAN D LÖRDAGFIFH Svart

IFA KARLSHAMN 2 RÖTT5- 5AVSLUTAD
10FIFH SvartIFA KARLSHAMN 2 RÖTT

5

-

5

Tid/bana: 15.00 PLAN E LÖRDAG Avslutad
1115.00 PLAN E LÖRDAGKUMLA IBK

Klintens HIF3- 10AVSLUTAD
11KUMLA IBKKlintens HIF

3

-

10

Tid/bana: 15.00 PLAN F LÖRDAG Avslutad
1215.00 PLAN F LÖRDAGLAVUC

TELLUS IF BLÅ4- 10AVSLUTAD
12LAVUCTELLUS IF BLÅ

4

-

10

Tid/bana: 16.30 PLAN A LÖRDAG Avslutad
1316.30 PLAN A LÖRDAGKUMLA IBK

FIFH Svart3- 14AVSLUTAD
13KUMLA IBKFIFH Svart

3

-

14

Tid/bana: 16.30 PLAN B LÖRDAG Avslutad
1416.30 PLAN B LÖRDAGIFA KARLSHAMN 2 RÖTT

LAVUC8- 3AVSLUTAD
14IFA KARLSHAMN 2 RÖTTLAVUC

8

-

3

Tid/bana: 16.30 PLAN C LÖRDAG Avslutad
1516.30 PLAN C LÖRDAGKlintens HIF

TELLUS IF BLÅ1- 6AVSLUTAD
15Klintens HIFTELLUS IF BLÅ

1

-

6


TABELL GRUPP: 1

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
TELLUS IF BLÅ550043-123115
IFA KARLSHAMN 2 RÖTT531132-27510
FIFH SVART522129-18118
KLINTENS HIF521225-2237
LAVUC510417-30-133
KUMLA IBK500518-55-370
Tips! Tabellen går att scrolla i sidled ⇄.

DIV 1 2 GRUPP B


DIV 3 GRUPP C


DIV 3 GRUPP D


SLUTSPEL DIV 1


SLUTSPEL

Datum & Plan Hemmalag Bortalag Mål-Mål
MNr HemmaLag BortaLag
Tid & Plan: 9.45 S1D1 PLAN A SÖNDAG 1:an GRUPP A - 2:an GRUPP B
TELLUS IF BLÅSKÖVDE HIF

7

-

6

9.45 S1D1 PLAN A SÖNDAG 1:AN GRUPP A - 2:AN GRUPP B TELLUS IF BLÅ SKÖVDE HIF7 - 6
Tid & Plan: 9.45 S2D1 PLAN B SÖNDAG 2:an GRUPP A - 1:an GRUPP B
IFA KARLSHAMN 2 RÖTTTELLUS IF GUL

4

-

17

9.45 S2D1 PLAN B SÖNDAG 2:AN GRUPP A - 1:AN GRUPP B IFA KARLSHAMN 2 RÖTT TELLUS IF GUL4 - 17
Tid & Plan: 13.00 PLAN A BRONSMATCH DIV 1 FÖRLORARE S1D1 - FÖRLORARE S2D1
SKÖVDE HIFIFA KARLSHAMN 2 RÖTT

6

-

2

13.00 PLAN A BRONSMATCH DIV 1 FÖRLORARE S1D1 - FÖRLORARE S2D1 SKÖVDE HIF IFA KARLSHAMN 2 RÖTT6 - 2
Tid & Plan: 14.00 FINAL DIV 1 PLAN A VINNARE S1D1 - VINNARE S2D1
TELLUS IF BLÅTELLUS IF GUL

1

-

12

14.00 FINAL DIV 1 PLAN A VINNARE S1D1 - VINNARE S2D1 TELLUS IF BLÅ TELLUS IF GUL1 - 12
15.00 PRISUTDELNING
SLUTSPEL DIV 2


SLUTSPEL

Datum & Plan Hemmalag Bortalag Mål-Mål
MNr HemmaLag BortaLag
Tid & Plan: 9.45 S1D2 PLAN C SÖNDAG 3:an GRUPP A - 4:an GRUPP B
FIFH SVARTKUNGSÄNGENS IF KIF 1

6

-

7

9.45 S1D2 PLAN C SÖNDAG 3:AN GRUPP A - 4:AN GRUPP B FIFH SVART KUNGSÄNGENS IF KIF 16 - 7
Tid & Plan: 9.45 S2D2 PLAN D SÖNDAG 4:an GRUPP A - 3:an GRUPP B
KLINTENS HIFKICK OFF

3

-

10

9.45 S2D2 PLAN D SÖNDAG 4:AN GRUPP A - 3:AN GRUPP B KLINTENS HIF KICK OFF3 - 10
Tid & Plan: 10.30 P1D2 PLAN C SÖNDAG 5:an GRUPP A - 6:an GRUPP B
LAVUKIFA KARLSHAMN 1 SVART

1

-

10

10.30 P1D2 PLAN C SÖNDAG 5:AN GRUPP A - 6:AN GRUPP B LAVUK IFA KARLSHAMN 1 SVART1 - 10
Tid & Plan: 10.30 P2D2 PLAN D SÖNDAG 6:an GRUPP A - 5:an GRUPP B
KUMLA IBKFALKENBERGS IBK

4

-

8

10.30 P2D2 PLAN D SÖNDAG 6:AN GRUPP A - 5:AN GRUPP B KUMLA IBK FALKENBERGS IBK4 - 8
Tid & Plan: 12.00 PLAN A FEMTEPRIS DIV 2 VINNARE P1D2 - VINNARE P2D2
IFA KARLSHAMN 1 SVARTFALKENBERGS IBK

4

-

12

12.00 PLAN A FEMTEPRIS DIV 2 VINNARE P1D2 - VINNARE P2D2 IFA KARLSHAMN 1 SVART FALKENBERGS IBK4 - 12
Tid & Plan: 12.00 PLAN B SJUNDEPRIS DIV 2 FÖRLORARE P1D2 - FÖRLORARE P2D2
LAVUKKUMLA IBK

4

-

5

12.00 PLAN B SJUNDEPRIS DIV 2 FÖRLORARE P1D2 - FÖRLORARE P2D2 LAVUK KUMLA IBK4 - 5
Tid & Plan: 13.00 PLAN B BRONSMATCH DIV 2 FÖRLORARE S1D2 - FÖRLORARE S2D2
FIFH SVARTKLINTENS HIF

4

-

5

13.00 PLAN B BRONSMATCH DIV 2 FÖRLORARE S1D2 - FÖRLORARE S2D2 FIFH SVART KLINTENS HIF4 - 5
Tid & Plan: 14.00 FINAL DIV 2 PLAN B VINNARE S1D2 - VINNARE S2D2
KUNGSÄNGENS IF KIF 1KICK OFF

3

-

13

14.00 FINAL DIV 2 PLAN B VINNARE S1D2 - VINNARE S2D2 KUNGSÄNGENS IF KIF 1 KICK OFF3 - 13
15.00 PRISUTDELNING
SLUTSPEL DIV 3


SLUTSPEL

Datum & Plan Hemmalag Bortalag Mål-Mål
MNr HemmaLag BortaLag
Tid & Plan: 9.00 P1D3 PLAN A SÖNDAG 4:an GRUPP C - 3:an GRUPP D
FIFH GRÅFIFH RÖD

4

-

2

9.00 P1D3 PLAN A SÖNDAG 4:AN GRUPP C - 3:AN GRUPP D FIFH GRÅ FIFH RÖD4 - 2
Tid & Plan: 9.00 P2D3 PLAN B SÖNDAG 3:an GRUPP C - 4:an GRUPP D
FALKENBERGS IBKKICK OFF

2

-

4

9.00 P2D3 PLAN B SÖNDAG 3:AN GRUPP C - 4:AN GRUPP D FALKENBERGS IBK KICK OFF2 - 4
Tid & Plan: 9.00 P3D3 PLAN C SÖNDAG 5:an GRUPP C - 6:an GRUPP D
PALMSTADENS IKVARBERGS PARASPORT

7

-

4

9.00 P3D3 PLAN C SÖNDAG 5:AN GRUPP C - 6:AN GRUPP D PALMSTADENS IK VARBERGS PARASPORT7 - 4
Tid & Plan: 9.00 P4D3 PLAN D SÖNDAG 6:an GRUPP C - 5:an GRUPP D
FIFH VITIFAH STOCKHOLM

2

-

11

9.00 P4D3 PLAN D SÖNDAG 6:AN GRUPP C - 5:AN GRUPP D FIFH VIT IFAH STOCKHOLM2 - 11
Tid & Plan: 10.30 S1D3 PLAN A SÖNDAG 1:an GRUPP C - 2:an GRUPP D
KLINTENS HIFMIX HÖÖR

6

-

7

10.30 S1D3 PLAN A SÖNDAG 1:AN GRUPP C - 2:AN GRUPP D KLINTENS HIF MIX HÖÖR6 - 7
Tid & Plan: 10.30 S2D3 PLAN B SÖNDAG 2:an GRUPP C - 1:an GRUPP D
KUNGSÄNGENS IF KIF 2TELLUS IF RÖD

0

-

10

10.30 S2D3 PLAN B SÖNDAG 2:AN GRUPP C - 1:AN GRUPP D KUNGSÄNGENS IF KIF 2 TELLUS IF RÖD0 - 10
Tid & Plan: 11.15 FEMTEPRIS PLAN A DIV 3 VINNARE P1D3 - VINNARE P2D3
FIFH GRÅKICK OFF

2

-

8

11.15 FEMTEPRIS PLAN A DIV 3 VINNARE P1D3 - VINNARE P2D3 FIFH GRÅ KICK OFF2 - 8
Tid & Plan: 11.15 SJUNDEPRIS PLAN B DIV 3 FÖRLORARE P1D3 - FÖRLORARE P2D3
FIFH RÖDFALKENBERGS IBK

2

-

8

11.15 SJUNDEPRIS PLAN B DIV 3 FÖRLORARE P1D3 - FÖRLORARE P2D3 FIFH RÖD FALKENBERGS IBK2 - 8
Tid & Plan: 11.15 NIONDEPRIS PLAN C DIV 3 VINNARE P3D3 - VINNARE P4D3
PALMSTADENS IKIFAH STOCKHOLM

5

-

3

11.15 NIONDEPRIS PLAN C DIV 3 VINNARE P3D3 - VINNARE P4D3 PALMSTADENS IK IFAH STOCKHOLM5 - 3
Tid & Plan: 11.15 ELFTEPRIS PLAN D DIV 3 FÖRLORARE P3D3 - FÖRLORARE P4D3
VARBERGS PARASPORTFIFH VIT

5

-

3

11.15 ELFTEPRIS PLAN D DIV 3 FÖRLORARE P3D3 - FÖRLORARE P4D3 VARBERGS PARASPORT FIFH VIT5 - 3
Tid & Plan: 13.00 BRONSMATCH PLAN C FÖRLORARE S1D3 - FÖRLORARE S2D3
KLINTENS HIFKUNGSÄNGENS IF KIF 2

5

-

4

13.00 BRONSMATCH PLAN C FÖRLORARE S1D3 - FÖRLORARE S2D3 KLINTENS HIF KUNGSÄNGENS IF KIF 25 - 4
Tid & Plan: 14.00 FINAL DIV 3 PLAN C VINNARE S1D3 - S2D3
MIX HÖÖRTELLUS IF RÖD

6

-

7

14.00 FINAL DIV 3 PLAN C VINNARE S1D3 - S2D3 MIX HÖÖR TELLUS IF RÖD6 - 7
Tid & Plan: 15.00 PRISUTDELNING
-
15.00 PRISUTDELNING -




S=Spelade matcher, V= Vinster, O= Oavgjorda, F= Förluster, GM= Gjorda Mål, IM= Insläppta Mål, P= Poäng
(I mobilvy, scrolla tabellen i sidled för att se alla kolumner och poängen!)
Reservation för typografiska fel (c) 2012-2019 CupSupport.se
Gratis Resultatsystem för Cuper: www.cupsupport.se