Kolmården Cup 2017- Resultat och spelschema.
F10 F11


GRUPP: 1

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170810 09.00 PLAN 1KARLBERGS BK VITKROKEKS IF *
2  170810 09.40 PLAN 1SICKLA IF VITKARLBERGS BK RÖD *
3  170810 10.20 PLAN 1NOCKEBYHOVS IFUPSALA IF *
4  170810 11.00 PLAN 1SICKLA IF RÖDHANVIKEN SK RÖD *
5  170810 11.40 PLAN 1HANVIKEN SK VITSICKLA IF BLÅ *
6  170810 12.20 PLAN 1KARLBERGS BK VITNOCKEBYHOVS IF *
7  170810 13.00 PLAN 1KROKEKS IFSICKLA IF VIT *
8  170810 13.40 PLAN 1SICKLA IF BLÅHANVIKEN SK RÖD *
9  170810 14.20 PLAN 1UPSALA IFHANVIKEN SK VIT *
10  170810 15.00 PLAN 1KARLBERGS BK RÖDSICKLA IF RÖD *
11  170810 15.40 PLAN 1UPSALA IFSICKLA IF BLÅ *
12  170810 16.20 PLAN 1HANVIKEN SK RÖDKARLBERGS BK RÖD *
13  170810 17.00 PLAN 2SICKLA IF RÖDKROKEKS IF *
14  170810 17.00 PLAN 1HANVIKEN SK VITKARLBERGS BK VIT *
15  170810 17.40 PLAN 1NOCKEBYHOVS IFSICKLA IF VIT *
16  170811 08:30 PLAN 1UPSALA IFKARLBERGS BK VIT *
17  170811 08:30 PLAN 2HANVIKEN SK RÖDSICKLA IF VIT *
18  170811 09:10 PLAN 1KROKEKS IFHANVIKEN SK VIT *
19  170811 09:50 PLAN 1NOCKEBYHOVS IFSICKLA IF BLÅ *
20  170811 10:30 PLAN 1SICKLA IF RÖDKARLBERGS BK VIT *
21  170811 11:10 PLAN 1KARLBERGS BK RÖDNOCKEBYHOVS IF *
22  170811 11:50 PLAN 1HANVIKEN SK RÖDUPSALA IF *
23  170811 12:30 PLAN 1HANVIKEN SK VITSICKLA IF VIT *
24  170811 13:10 PLAN 1KARLBERGS BK RÖDSICKLA IF BLÅ *
25  170811 13:50 PLAN 1KROKEKS IFNOCKEBYHOVS IF *
26  170811 14:30 PLAN 1UPSALA IFSICKLA IF RÖD *
27  170811 15:10 PLAN 1KARLBERGS BK VITHANVIKEN SK RÖD *
28  170811 15:50 PLAN 1HANVIKEN SK VITKARLBERGS BK RÖD *
29  170811 16:30 PLAN 1SICKLA IF VITSICKLA IF RÖD *
30  170811 17:10 PLAN 1SICKLA IF BLÅKROKEKS IF *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.




F12


GRUPP: 1

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170814 09.40 PLAN 2IK HUGEÄLVSJÖ AIK *
2  170814 11.00 PLAN 2REYMERSHOLMS IK VITINGARÖ IF GUL *
3  170814 12.20 PLAN 2ÄLVSJÖ AIKINGARÖ IF GUL *
4  170814 13.40 PLAN 2REYMERSHOLMS IK VITIK HUGE *
5  170814 15.00 PLAN 2REYMERSHOLMS IK VITÄLVSJÖ AIK *
6  170814 16.20 PLAN 2INGARÖ IF GULIK HUGE *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

GRUPP: 2

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170814 09.00 PLAN 2INGARÖ IF SVARTKROKEKS IF *
2  170814 10.20 PLAN 2TULLINGE TPREYMERSHOLMS IK GRÖN *
3  170814 11.40 PLAN 2KROKEKS IFREYMERSHOLMS IK GRÖN *
4  170814 13.00 PLAN 2TULLINGE TPINGARÖ IF SVART *
5  170814 14.20 PLAN 2TULLINGE TPKROKEKS IF *
6  170814 15.40 PLAN 2REYMERSHOLMS IK GRÖNINGARÖ IF SVART *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

MATCHER F12 PLAN 2 170815
GRUPP J
08:30 REYMERSHOLMS IK GRÖN KROKEKS IF  -  
09:50 ÄLVSJÖ AIK INGARÖ IF GUL  -  
11:10 INGARÖ IF GUL KROKEKS IF  -  
12:30 REYMERSHOLMS IK GRÖN ÄLVSJÖ AIK  -  
13:50 KROKEKS IF ÄLVSJÖ AIK  -  
15:10 REYMERSHOLMS IK GRÖN INGARÖ IF GUL  -  
GRUPP M
09:10 INGARÖ IF SVART REYMERSHOLMS IK VIT  -  
10:30 TULLINGE TP IK HUGE  -  
11:50 REYMERSHOLMS IK VIT IK HUGE  -  
13:10 TULLINGE TP INGARÖ IF SVART  -  
14:30 TULLINGE TP REYMERSHOLMS IK VIT  -  
15:50 IK HUGE INGARÖ IF SVART  -  



P10


GRUPP: 1

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170810 09.40 PLAN 2VADSTENA GIFNYKVARNS SK LAG 1 *
2  170810 11.00 PLAN 2SICKLA IF SVARTSK 91 *
3  170810 12.20 PLAN 2NYKVARNS SK LAG 1SK 91 *
4  170810 13.40 PLAN 2SICKLA IF SVARTVADSTENA GIF *
5  170810 15.00 PLAN 2SICKLA IF SVARTNYKVARNS SK LAG 1 *
6  170810 16.20 PLAN 2SK 91VADSTENA GIF *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

GRUPP: 2

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170810 09.00 PLAN 2KROKEKS IFSICKLA IF BLÅ *
2  170810 10.20 PLAN 2IFK ASPUDDEN-TELLUSNYKVARNS SK LAG 2 *
3  170810 11.40 PLAN 2SICKLA IF BLÅNYKVARNS SK LAG 2 *
4  170810 13.00 PLAN 2IFK ASPUDDEN-TELLUSKROKEKS IF *
5  170810 14.20 PLAN 2IFK ASPUDDEN-TELLUSSICKLA IF BLÅ *
6  170810 15.40 PLAN 2NYKVARNS SK LAG 2KROKEKS IF *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

MATCHER 170811 P10
GRUPP F
09:10 PLAN 2 IFK ASPUDDEN-TELLUS SICKLA IF BLÅ  -  
10:30 PLAN 2 NYKVARNS SK LAG 1 VADSTENA GIF  -  
11:50 PLAN 2 SICKLA IF BLÅ VADSTENA GIF  -  
13:10 PLAN 2 NYKVARNS SK LAG 1 IFK ASPUDDEN-TELLUS  -  
14:30 PLAN 2 NYKVARNS SK LAG 1 SICKLA IF BLÅ  -  
15:50 PLAN 2 VADSTENA GIF IFK ASPUDDEN-TELLUS  -  
GRUPP D
09:50 PLAN 2 KROKEKS IF NYKVARNS SK LAG 2  -  
11:10 PLAN 2 SK 91 SICKLA IF SVART  -  
12:30 PLAN 2 NYKVARNS SK LAG 2 SICKLA IF SVART  -  
13:50 PLAN 2 SK 91 KROKEKS IF  -  
15:10 PLAN 2 SK 91 NYKVARNS SK LAG 2  -  
16:30 PLAN 2 SICKLA IF SVART KROKEKS IF  -  



P11


GRUPP: 1

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170812 09.00 PLAN 1IK ÖSTRIA LAMBOHOV SVARTBROMMAPOJKARNA 06-20 *
2  170812 10.20 PLAN 1OXELÖSUNDS IK BLÅBRÅTENS IK *
3  170812 11.40 PLAN 1BROMMAPOJKARNA 06-20BRÅTENS IK *
4  170812 13.00 PLAN 1OXELÖSUNDS IK BLÅIK ÖSTRIA LAMBOHOV SVART *
5  170812 14.20 PLAN 1OXELÖSUNDS IK BLÅBROMMAPOJKARNA 06-20 *
6  170812 15.40 PLAN 1BRÅTENS IKIK ÖSTRIA LAMBOHOV SVART *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

GRUPP: 2

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170812 09.40 PLAN 1NACKDALA AISMALMSLÄTTS AIK LAG 1 *
2  170812 11.00 PLAN 1SICKLA IFIFK NYKÖPING VIT *
3  170812 12.20 PLAN 1MALMSLÄTTS AIK LAG 1IFK NYKÖPING VIT *
4  170812 13.40 PLAN 1SICKLA IFNACKDALA AIS *
5  170812 15.00 PLAN 1SICKLA IFMALMSLÄTTS AIK LAG 1 *
6  170812 16.20 PLAN 1IFK NYKÖPING VITNACKDALA AIS *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

GRUPP: 3

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170812 09.00 PLAN 2HÄLLBYBRUNN IF P-06KROKEKS IF *
2  170812 10.20 PLAN 2OXELÖSUNDS IK GULMALMSLÄTTS AIK LAG 2 *
3  170812 11.40 PLAN 2KROKEKS IFMALMSLÄTTS AIK LAG 2 *
4  170812 13.00 PLAN 2OXELÖSUNDS IK GULHÄLLBYBRUNN IF P-06 *
5  170812 14.20 PLAN 2OXELÖSUNDS IK GULKROKEKS IF *
6  170812 15.40 PLAN 2MALMSLÄTTS AIK LAG 2HÄLLBYBRUNN IF P-06 *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

GRUPP: 4

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170812 09.40 PLAN 2IK ÖSTRIA LAMBOHOV GULVÄSTERVIKS FF *
2  170812 11.00 PLAN 2IFK NYKÖPING BLÅIF BROMMAPOJKARNA P06-4 *
3  170812 12.20 PLAN 2VÄSTERVIKS FFIF BROMMAPOJKARNA P06-4 *
4  170812 13.40 PLAN 2IFK NYKÖPING BLÅIK ÖSTRIA LAMBOHOV GUL *
5  170812 15.00 PLAN 2IFK NYKÖPING BLÅVÄSTERVIKS FF *
6  170812 16.20 PLAN 2IF BROMMAPOJKARNA P06-4IK ÖSTRIA LAMBOHOV GUL *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

MATCHER 170813 P11
GRUPP K
08:30 PLAN 1 VÄSTERVIKS FF NACKDALA AIS  -  
09:50 PLAN 1 IK ÖSTRIA LAMBOHOV SVART MALMSLÄTTS AIK LAG 2  -  
11:10 PLAN 1 NACKDALA AIS MALMSLÄTTS AIK LAG 2  -  
12:30 PLAN 1 IK ÖSTRIA LAMBOHOV SVART VÄSTERVIKS FF  -  
13:50 PLAN 1 IK ÖSTRIA LAMBOHOV SVART NACKDALA AIS  -  
15:10 PLAN 1 MALMSLÄTTS AIK LAG 2 VÄSTERVIKS FF  -  
GRUPP O
09:10 PLAN 1 IF BROMMAPOJKARNA P06-4 MALMSLÄTTS AIK LAG 1  -  
10:30 PLAN 1 BRÅTENS IK HÄLLBYBRUNN IF P-06  -  
11:50 PLAN 1 MALMSLÄTTS AIK LAG 1 HÄLLBYBRUNN IF P-06  -  
13:10 PLAN 1 BRÅTENS IK IF BROMMAPOJKARNA P06-4  -  
14:30 PLAN 1 BRÅTENS IK MALMSLÄTTS AIK LAG 1  -  
15:50 PLAN 1 HÄLLBYBRUNN IF P-06 IF BROMMAPOJKARNA P06-4  -  
GRUPP I
08:30 PLAN 2 OXELÖSUNDS IK BLÅ KROKEKS IF  -  
09:50 PLAN 2 IFK NYKÖPING VIT IK ÖSTRIA LAMBOHOV GUL  -  
11:10 PLAN 2 KROKEKS IF IK ÖSTRIA LAMBOHOV GUL  -  
12:30 PLAN 2 IFK NYKÖPING VIT OXELÖSUNDS IK BLÅ  -  
13:50 PLAN 2 IFK NYKÖPING VIT KROKEKS IF  -  
15:10 PLAN 2 IK ÖSTRIA LAMBOHOV GUL OXELÖSUNDS IK BLÅ  -  
GRUPP F
09:10 PLAN 2 SICKLA IF OXELÖSUNDS IK GUL  -  
10:30 PLAN 2 BROMMAPOJKARNA 06-20 IFK NYKÖPING BLÅ  -  
11:50 PLAN 2 OXELÖSUNDS IK GUL IFK NYKÖPING BLÅ  -  
13:10 PLAN 2 BROMMAPOJKARNA 06-20 SICKLA IF  -  
14:30 PLAN 2 BROMMAPOJKARNA 06-20 OXELÖSUNDS IK GUL  -  
15:50 PLAN 2 IFK NYKÖPING BLÅ SICKLA IF  -  



P12


GRUPP: 1

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170814 09.00 PLAN 1KROKEKS IFHAMMARBY IF FF GRÖN *
2  170814 10.20 PLAN 1SICKLA IF SVARTFARDHEM GARDA BK *
3  170814 11.40 PLAN 1HAMMARBY IF FF GRÖNFARDHEM GARDA BK *
4  170814 13.00 PLAN 1SICKLA IF SVARTKROKEKS IF *
5  170814 14.20 PLAN 1SICKLA IF SVARTHAMMARBY IF FF GRÖN *
6  170814 15.40 PLAN 1FARDHEM GARDA BKKROKEKS IF *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

GRUPP: 2

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170814 09.40 PLAN 1HAMMARBY IF FF VITSICKLA IF VIT *
2  170814 11.00 PLAN 1BOO FFSK IRON *
3  170814 12.20 PLAN 1SICKLA IF VITSK IRON *
4  170814 13.40 PLAN 1BOO FFHAMMARBY IF FF VIT *
5  170814 15.00 PLAN 1BOO FFSICKLA IF VIT *
6  170814 16.20 PLAN 1SK IRONHAMMARBY IF FF VIT *

*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

MATCHER P12 PLAN 1 170815
GRUPP H
08:30 BOO FF KROKEKS IF  -  
09:50 SICKLA IF SVART HAMMARBY IF FF VIT  -  
11:10 KROKEKS IF HAMMARBY IF FF VIT  -  
12:30 SICKLA IF SVART BOO FF  -  
13:50 SICKLA IF SVART KROKEKS IF  -  
15:10 HAMMARBY IF FF VIT BOO FF  -  
09:10 SICKLA IF VIT SK IRON  -  
10:30 FARDHEM GARDA BK HAMMARBY IF FF GRÖN  -  
11:50 SK IRON HAMMARBY IF FF GRÖN  -  
13:10 FARDHEM GARDA BK SICKLA IF VIT  -  
14:30 FARDHEM GARDA BK SK IRON  -  
15:50 HAMMARBY IF FF GRÖN SICKLA IF VIT  -  



P13


GRUPP: 1

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170819 09.00OSKARSHAMNS AIKKROKEKS IF0-2AVSLUTAD
2  170819 10.20ÄLVSJÖ AIK RÖDNOCKEBYHOVS IF3-0AVSLUTAD
3  170819 11.40KROKEKS IFNOCKEBYHOVS IF3-0AVSLUTAD
4  170819 13.00ÄLVSJÖ AIK RÖDOSKARSHAMNS AIK0-3AVSLUTAD
5  170819 14.20ÄLVSJÖ AIK RÖDKROKEKS IF2-1AVSLUTAD
6  170819 15.40NOCKEBYHOVS IFOSKARSHAMNS AIK0-2AVSLUTAD

TABELL GRUPP: 1

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
KROKEKS IF32016-246
OSKARSHAMNS AIK32015-236
ÄLVSJÖ AIK RÖD32015-416
NOCKEBYHOVS IF30030-8-80

GRUPP: 2

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  170819 09.40VIKINGSTAD SKSOLLENTUNA FK2-1AVSLUTAD
2  170819 11.00IK VISTAÄLVSJÖ AIK FF GUL1-1AVSLUTAD
3  170819 12.20SOLLENTUNA FKÄLVSJÖ AIK FF GUL0-4AVSLUTAD
4  170819 13.40IK VISTAVIKINGSTAD SK2-0AVSLUTAD
5  170819 15.00IK VISTASOLLENTUNA FK2-0AVSLUTAD
6  170819 16.20ÄLVSJÖ AIK FF GULVIKINGSTAD SK2-0AVSLUTAD

TABELL GRUPP: 2

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
ÄLVSJÖ AIK FF GUL32107-167
IK VISTA32105-147
VIKINGSTAD SK31022-5-33
SOLLENTUNA FK30031-8-70

KVARTSFINALER
KROKEKS IF SOLLENTUNA FK1 - 0
ÄLVSJÖ AIK FF GUL NOCKEBYHOVS IF0 - 1
IK VISTA ÄLVSJÖ AIK RÖD1 - 0
OSKARSHAMNS AIK VIKINGSTAD SK2 - 0
B-SEMIFINALER
SOLLENTUNA FK ÄLVSJÖ AIK RÖD0 - 1
ÄLVSJÖ AIK FF GUL VIKINGSTAD SK3 - 1
A-SEMIFINALER
KROKEKS IF IK VISTA0 - 2
NOCKEBYHOVS IF OSKARSHAMNS AIK0 - 1
BRONSMATCHER
SOLLENTUNA FK VIKINGSTAD SK0 - 3
KROKEKS IF NOCKEBYHOVS IF0 - 1
FINALER
ÄLVSJÖ AIK RÖD ÄLVSJÖ AIK FF GUL0 - 2
IK VISTA OSKARSHAMNS AIK0 - 1



Annons


S=Spelade matcher, V= Vinster, O= Oavgjorda, F= Förluster, GM= Gjorda Mål, IM= Insläppta Mål, P= Poäng
TAGGAR: KOLMÅRDEN CUP 2017

Reservation för typografiska fel (c) 2012-2017 CupSupport.se
Gratis Resultatsystem för Cuper: www.cupsupport.se



















Version 2.0