Minnesturneringen 2017- Resultat och spelschema.
MINNESTURNERINGEN 2017


GRUPP: 1

MNr Tid/ Plan HemmaLag BortaLagResultatStatus
MNr HemmaLag BortaLag
Tid/bana: Lördag 10.00 A Ungdomavslutad
1Lördag 10.00 AFC ILIRIA RÖD

Rödeby AIF * UNGDOMAVSLUTAD
1FC ILIRIA RÖDRödeby AIF

*

-

*

Tid/bana: Lördag 10.15 B Ungdomavslutad
1Lördag 10.15 BSaxemara U lag 2

Gjumashat * UNGDOMAVSLUTAD
1Saxemara U lag 2Gjumashat

*

-

*

Tid/bana: Lördag 11.00 A Ungdomavslutad
2Lördag 11.00 AGjumashat

FC Emad * UNGDOMAVSLUTAD
2GjumashatFC Emad

*

-

*

Tid/bana: Lördag 11.15 A Ungdomavslutad
2Lördag 11.15 AFC ILIRIA RÖD

Saxemara U lag 2 * UNGDOMAVSLUTAD
2FC ILIRIA RÖDSaxemara U lag 2

*

-

*

Tid/bana: Lördag 12.00 B Ungdomavslutad
3Lördag 12.00 BFC ILIRIA RÖD

Gjumashat * UNGDOMAVSLUTAD
3FC ILIRIA RÖDGjumashat

*

-

*

Tid/bana: Lördag 12.15 A Ungdomavslutad
3Lördag 12.15 AFC Emad

Rödeby AIF * UNGDOMAVSLUTAD
3FC EmadRödeby AIF

*

-

*

Tid/bana: Lördag 13.00 A Ungdomavslutad
4Lördag 13.00 AGjumashat

Rödeby AIF * UNGDOMAVSLUTAD
4GjumashatRödeby AIF

*

-

*

Tid/bana: Lördag 13.15 B Ungdomavslutad
4Lördag 13.15 BSaxemara U lag 2

FC Emad * UNGDOMAVSLUTAD
4Saxemara U lag 2FC Emad

*

-

*

Tid/bana: Lördag 14.00 B Ungdomavslutad
5Lördag 14.00 BRödeby AIF

Saxemara U lag 2 * UNGDOMAVSLUTAD
5Rödeby AIFSaxemara U lag 2

*

-

*

Tid/bana: Lördag 14.15 A Ungdomavslutad
5Lördag 14.15 AFC ILIRIA RÖD

FC Emad * UNGDOMAVSLUTAD
5FC ILIRIA RÖDFC Emad

*

-

*


*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

GRUPP: 2

MNr Tid/ Plan HemmaLag BortaLagResultatStatus
MNr HemmaLag BortaLag
Tid/bana: Lördag 10.30 A Ungdomavslutad
1Lördag 10.30 AFC Harakat

Skenderbeu * UNGDOMAVSLUTAD
1FC HarakatSkenderbeu

*

-

*

Tid/bana: Lördag 10.45 A Ungdomavslutad
1Lördag 10.45 ABTH

The Darkness * UNGDOMAVSLUTAD
1BTHThe Darkness

*

-

*

Tid/bana: Lördag 11.30 A Ungdomavslutad
2Lördag 11.30 ASkenderbeu

Dinamo Latino * UNGDOMAVSLUTAD
2SkenderbeuDinamo Latino

*

-

*

Tid/bana: Lördag 11.45 A Ungdomavslutad
2Lördag 11.45 AThe Darkness

FC Harakat * UNGDOMAVSLUTAD
2The DarknessFC Harakat

*

-

*

Tid/bana: Lördag 12.30 A Ungdomavslutad
3Lördag 12.30 AThe Darkness

Skenderbeu * UNGDOMAVSLUTAD
3The DarknessSkenderbeu

*

-

*

Tid/bana: Lördag 12.45 A Ungdomavslutad
3Lördag 12.45 ADinamo Latino

BTH * UNGDOMAVSLUTAD
3Dinamo LatinoBTH

*

-

*

Tid/bana: Lördag 13.30 A Ungdomavslutad
4Lördag 13.30 ASkenderbeu

BTH * UNGDOMAVSLUTAD
4SkenderbeuBTH

*

-

*

Tid/bana: Lördag 13.45 A Ungdomavslutad
4Lördag 13.45 AFC Harakat

Dinamo Latino * UNGDOMAVSLUTAD
4FC HarakatDinamo Latino

*

-

*

Tid/bana: Lördag 14.30 A Ungdomavslutad
5Lördag 14.30 ABTH

FC Harakat * UNGDOMAVSLUTAD
5BTHFC Harakat

*

-

*

Tid/bana: Lördag 14.45 A Ungdomavslutad
5Lördag 14.45 AThe Darkness

Dinamo Latino * UNGDOMAVSLUTAD
5The DarknessDinamo Latino

*

-

*


*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.

GRUPP: 3

MNr Tid/ Plan HemmaLag BortaLagResultatStatus
MNr HemmaLag BortaLag
Tid/bana: Lördag 10.00 B Ungdomavslutad
1Lördag 10.00 BFK Karlshamn United

En liten bit av Polen * UNGDOMAVSLUTAD
1FK Karlshamn UnitedEn liten bit av Polen

*

-

*

Tid/bana: Lördag 10.15 A Ungdomavslutad
1Lördag 10.15 AFC ILIRIA VIT

FC F-Boiz * UNGDOMAVSLUTAD
1FC ILIRIA VITFC F-Boiz

*

-

*

Tid/bana: Lördag 11.00 B Ungdomavslutad
2Lördag 11.00 BEn liten bit av Polen

Saxemara U lag 1 * UNGDOMAVSLUTAD
2En liten bit av PolenSaxemara U lag 1

*

-

*

Tid/bana: Lördag 11.15 B Ungdomavslutad
2Lördag 11.15 BFC ILIRIA VIT

FK Karlshamn United * UNGDOMAVSLUTAD
2FC ILIRIA VITFK Karlshamn United

*

-

*

Tid/bana: Lördag 12.00 A Ungdomavslutad
3Lördag 12.00 AFC ILIRIA VIT

En liten bit av Polen * UNGDOMAVSLUTAD
3FC ILIRIA VITEn liten bit av Polen

*

-

*

Tid/bana: Lördag 12.15 B Ungdomavslutad
3Lördag 12.15 BSaxemara U lag 1

FC F-Boiz * UNGDOMAVSLUTAD
3Saxemara U lag 1FC F-Boiz

*

-

*

Tid/bana: Lördag 13.00 B Ungdomavslutad
4Lördag 13.00 BEn liten bit av Polen

FC F-Boiz * UNGDOMAVSLUTAD
4En liten bit av PolenFC F-Boiz

*

-

*

Tid/bana: Lördag 13.15 A Ungdomavslutad
4Lördag 13.15 AFK Karlshamn United

Saxemara U lag 1 * UNGDOMAVSLUTAD
4FK Karlshamn UnitedSaxemara U lag 1

*

-

*

Tid/bana: Lördag 14.00 A Ungdomavslutad
5Lördag 14.00 AFC F-Boiz

FK Karlshamn United * UNGDOMAVSLUTAD
5FC F-BoizFK Karlshamn United

*

-

*

Tid/bana: Lördag 14.15 B Ungdomavslutad
5Lördag 14.15 BFC ILIRIA VIT

Saxemara U lag 1 * UNGDOMAVSLUTAD
5FC ILIRIA VITSaxemara U lag 1

*

-

*


*Resultat och tabell visas ej när någon match är markerad som ungdomsmatch.




S=Spelade matcher, V= Vinster, O= Oavgjorda, F= Förluster, GM= Gjorda Mål, IM= Insläppta Mål, P= Poäng
(I mobilvy, scrolla tabellen i sidled för att se alla kolumner och poängen!)
Reservation för typografiska fel (c) 2012-2019 CupSupport.se
Gratis Resultatsystem för Cuper: www.cupsupport.se