Pedersöre skolhockey mästerskap 2018- Resultat och spelschema.
KLASS 1 TILL 4


GRUPP: 1

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  TISDAG 09.10 PLAN 1SUNDBYBÄCKBY2-3AVSLUTAD
2  TISDAG 09.40 PLAN 1BENNÄSLEPPLAX 21-4AVSLUTAD
3  TISDAG 10.10 PLAN 1BENNÄSSUNDBY1-13AVSLUTAD
4  TISDAG 11.00 PLAN 1BÄCKBYLEPPLAX 24-0AVSLUTAD
5  TISDAG 11.30 PLAN 1BENNÄSBÄCKBY1-8AVSLUTAD
6  TISDAG 12.00 PLAN 1LEPPLAX 2SUNDBY0-5AVSLUTAD

TABELL GRUPP: 1

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
BÄCKBY330015-3126
SUNDBY320120-4164
LEPPLAX 231024-10-62
BENNÄS30033-25-220

GRUPP: 2

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  TISDAG 09.10 PLAN 2KYRKOBY 2KÅLLBY-HEIMBACKA15-1AVSLUTAD
2  TISDAG 09.40 PLAN 2KYRKOBY 1LEPPLAX 16-3AVSLUTAD
3  TISDAG 10.10 PLAN 2KÅLLBY-HEIMBACKAYTTTERESSE0-4AVSLUTAD
4  TISDAG 11.00 PLAN 2LEPPLAX 1KYRKOBY 27-13AVSLUTAD
5  TISDAG 11.30 PLAN 2YTTTERESSEKYRKOBY 12-0AVSLUTAD
6  TISDAG 12.00 PLAN 2LEPPLAX 1KÅLLBY-HEIMBACKA4-4AVSLUTAD
7  TISDAG 12.50 PLAN 2KÅLLBY-HEIMBACKAKYRKOBY 11-8AVSLUTAD
8  TISDAG 13.20 PLAN 2KYRKOBY 2YTTTERESSE2-3AVSLUTAD
9  TISDAG 14.10 PLAN 2KYRKOBY 1KYRKOBY 24-4AVSLUTAD
10  TISDAG 14.10 PLAN 1LEPPLAX 1YTTTERESSE0-9AVSLUTAD

TABELL GRUPP: 2

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
YTTTERESSE440018-2168
KYRKOBY 2421134-15195
KYRKOBY 1421118-1085
LEPPLAX 1401314-32-181
KÅLLBY-HEIMBACKA40136-31-251

SLUTSPEL

Datum & Plan Hemmalag Bortalag Mål-Mål
PLACERINGSMATCHER MINDRE SKOLOR
TISDAG 12.50 PLAN 1
BRONSMATCH G1 3A - G1 4A BENNÄS LEPPLAX 20 - 6
TISDAG 13.20 PLAN 1
FINAL G1 1A- G1 2A BÄCKBY SUNDBY7 - 2



KLASS 5 TILL 6


GRUPP: 3

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  ONSDAG 09.10 PLAN 1ÖSTENSÖÖVERESSE0-3AVSLUTAD
2  ONSDAG 09.40 PLAN 1BÄCKBYFORSBY6-2AVSLUTAD
3  ONSDAG 10.10 PLAN 1ÖVERESSEFORSBY3-1AVSLUTAD
4  ONSDAG 11.00 PLAN 1BÄCKBYÖSTENSÖ2-5AVSLUTAD
5  ONSDAG 11.30 PLAN 2BÄCKBYÖVERESSE1-1AVSLUTAD
6  ONSDAG 12.00 PLAN 2FORSBYÖSTENSÖ3-8AVSLUTAD

TABELL GRUPP: 3

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
ÖVERESSE32107-255
ÖSTENSÖ320113-854
BÄCKBY31119-813
FORSBY30036-17-110

GRUPP: 4

MNR. TID/PLANHEMMALAGBORTALAG RESULTATSTATUS
1  ONSDAG 09.10 PLAN 2KÅLLBY-HEIMBACKALEPPLAX0-2AVSLUTAD
2  ONSDAG 09.40 PLAN 2YTTERESSEKYRKOBY SKOLA7-2AVSLUTAD
3  ONSDAG 10.10 PLAN 2LEPPLAXEDSEVÖ 0-0AVSLUTAD
4  ONSDAG 11.00 PLAN 2KYRKOBY SKOLAKÅLLBY-HEIMBACKA1-6AVSLUTAD
5  ONSDAG 11.30 PLAN 2KYRKOBY SKOLALEPPLAX1-1AVSLUTAD
6  ONSDAG 12.00 PLAN 2EDSEVÖ YTTERESSE2-1AVSLUTAD
7  ONSDAG 12.50 PLAN 2LEPPLAXYTTERESSE2-2AVSLUTAD
8  ONSDAG 13.20 PLAN 2KÅLLBY-HEIMBACKAEDSEVÖ 0-7AVSLUTAD
9  ONSDAG 14.10 PLAN 2YTTERESSEKÅLLBY-HEIMBACKA9-0AVSLUTAD
10  ONSDAG 14.10 PLAN 1KYRKOBY SKOLAEDSEVÖ 1-18AVSLUTAD

TABELL GRUPP: 4

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
EDSEVÖ 431027-2257
YTTERESSE421119-6135
LEPPLAX41305-325
KÅLLBY-HEIMBACKA41036-19-132
KYRKOBY SKOLA40135-32-271

SLUTSPEL

Datum & Plan Hemmalag Bortalag Mål-Mål
PLACERINGSMATCHER MINDRE SKOLOR
ONSDAG 12.50 PLAN 1
BRONSMATCH G3 3A - G3 4A BÄCKBY FORSBY2 - 0
ONSDAG 13.20 PLAN 1
FINAL G3 1A - G3 2A ÖVERESSE ÖSTENSÖ2 - 3



Annons


S=Spelade matcher, V= Vinster, O= Oavgjorda, F= Förluster, GM= Gjorda Mål, IM= Insläppta Mål, P= Poäng
TAGGAR: PEDERSÖRE SKOLHOCKEY MÄSTERSKAP 2018

Reservation för typografiska fel (c) 2012-2018 CupSupport.se
Gratis Resultatsystem för Cuper: www.cupsupport.se









Version 2.0